Aktulaności/referencje

Mirosław Noceń

"Rewelacja. Polecam każdemu. Oni tam leczą nawet uśmiechem :-)"

Barbara Bochomólska

"Świetna obsługa, a masaże rewelacja... Polecam!"

więcej

Maria

"Bardzo polecam masaże lecznicze na Gocławiu, bardzo mi pomagają w moich codziennych dolegliwościach. A personel pracujący w Rehabilitacji Ateny jest niezastąpiony, zawsze uśmiechnięci i chętni nieść pomoc schorowanym ludziom."

Jakub

"Chcesz się udać na masaż leczniczy na Gocławiu? Jest takie miejsce, gdzie zawsze przywitają Cię z uśmiechem i dodadzą otuchy, że będzie jeszcze dobrze i pozbędziemy się naszych trudności ze zdrowiem. Tak, to właśnie Rehabilitacja Gocław! Masaże lecznice, terapia falą uderzeniową, masaże relaksacyjne - to wszystko w sercu Saskiej Kępy, na Gocławiu! Raz jeszcze wszystkim polecam, ten wspaniały salon! Dziękuję za wszystko!"

Wacław Maj

"Serdecznie polecam rehabilitację na Gocławiu tj. Rehabilitację Ateny, pomogli mi z moimi trudnościami w poruszaniu się po wypadku, w dalszym ciągu pomagają, za co serdecznie dziękuję, za ich całe serce, które wkładają w pomoc mojej osobie. Usługi świadczą na najwyższym poziomie, z którym nie spotkałem się w żadnym innym miejscu. Polecam wszystkim i będę dalej polecał!Wielkie podziękowania dla całego zespołu!"

Mała Mi

"Świetna atmosfera w młodym, zgranym zespole, atrakcyjne ceny. Posiadają bardzo duże doświadczenie oraz wiedzę, z którą chętnie dzielą się ze swoimi pacjentami. Pozdrawiam całą ekipę i polecam, bo warto!"

Nadia

"Fachowa i rzetelna opieka nad pacjentem...posiadają nowości z rynku rehabilitacji jak Fala uderzeniowa czy suche kąpiele CO2... Gorąco polecam ich usługi."

Helena

"Bardzo polecam terapię falą uderzeniową, którą oferuje Lecznica Gocław. Jest to miód na moje wszelkie schorzenia. Raz jeszcze dziękuję za wszelką pomoc!"

Rafał

"Polecam z całego serca masaże lecznice na Gocławiu, które pomagają dojść mi do siebie po poważnych urazach w wyniku mojego wypadku. Przez wiele lat borykałem się z różnymi bólami, lecz pomoc, którą otrzymuję poprzez rehabilitację jej nieoceniona! Raz jeszcze dziękuję!"

Roland

"Polecam serdecznie skorzystanie z oferowanych usług w Rehabilitacji Ateny na Gocławiu! Dzięki zabiegom falą uderzeniowa moje kolano po wielu kontuzjach już mi mniej dokucza i mogę wykonywać codzienne czynności. A co najważniejsze wchodzić po schodach i cieszyć się wolnością! Raz jeszcze dziękuję za wszelką pomoc, w bardzo miłej atmosferze!"

Odwiedź nas

LECZNICA "GOCŁAW"
CENTRUM REHABLITAJI "ATENY"
ul. Afrykańska 7A
Warszawa 03-966

Skontaktuj się z nami

rehabilitacjaateny@wp.pl
+48 (22) 813 21 83
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 8:00 - 15:00

Media
© Centrum rehabilitacji Ateny - All Rights Reserved